Keramische Badkamertegels
Filteren
Kleur
- Ivoor 2
- GrijsGrijs 65
- WitWit 78
- ZwartZwart 70
- BruinBruin 15
- BlauwBlauw 43
- GroenGroen 47
- BeigeBeige 26
- CremeCreme 8
- AntracietAntraciet 2
- ZilverZilver 5
- RozeRoze 13
- GoudGoud 15
- GeelGeel 7
- RoodRood 7
- PaarsPaars 3
- BronsBrons 10
KoperKoper 4- OranjeOranje 2
Vorm
Merk
Vloer of wand
Terre d’Azur Gerona Victorian Green 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Groen |
Terre d’Azur Gerona Sisal 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Bruin |
Terre d’Azur Gerona Lake-Green 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Grijs, Groen |
Terre d’Azur Gerona Ivory 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Beige, Creme |
Terre d’Azur Gerona Blanco 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Wit |
Terre d’Azur Samora Beige Mat 10×20 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 10 x 20 cm |
| Sheets per doos | 23 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Kleur | Beige |
Terre d’Azur Samora Black Gold 20×20 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 20 x 20 cm |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Kleur | Goud, Zwart |
Terre d’Azur Samora Black 20×20 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 20 x 20 cm |
| Sheets per doos | 15 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Kleur | Zwart |
Terre d’Azur Samora White Gold 20×20 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 20 x 20 cm |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Kleur | Goud, Wit |
Terre d’Azur Samora White 20×20 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 20 x 20 cm |
| Sheets per doos | 15 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Kleur | Wit |
Terre d’Azur Samora Green Gold 20×20 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 20 x 20 cm |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Kleur | Goud, Groen |
Terre d’Azur Samora Green 20×20 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 20 x 20 cm |
| Sheets per doos | 15 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Kleur | Groen |



















