Keramische Badkamertegels
Filteren
Kleur
- Ivoor 2
- GrijsGrijs 65
- WitWit 78
- ZwartZwart 70
- BruinBruin 15
- BlauwBlauw 43
- GroenGroen 47
- BeigeBeige 26
- CremeCreme 8
- AntracietAntraciet 2
- ZilverZilver 5
- RozeRoze 13
- GoudGoud 15
- GeelGeel 7
- RoodRood 7
- PaarsPaars 3
- BronsBrons 10
KoperKoper 4- OranjeOranje 2
Vorm
Merk
Vloer of wand
Terre d’Azur Hexagonale Mosaic Ocean Blue 28×30 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 280×300 mm |
| Sheets per doos | 1 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Blauw |
Terre d’Azur Hexagonale Mosaic Verde Mix 28×30 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 280×300 mm |
| Sheets per doos | 1 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Groen |
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Mat Zwart Porselein Geglazuurd 296×300 mm
€6.99 – €105.65Price range: €6.99 through €105.65| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 22x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,94 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| EAN | 8719699053564 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Super Wit Porselein Ongeglazuurd, R11 260×300 mm
€6.99 – €89.70Price range: €6.99 through €89.70| Eancode | 8719699053571 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Super Wit |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Zilver Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €29.95Price range: €6.99 through €29.95| Eancode | 8719699053694 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zilver |
| Afwerking | Mat Metaal |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 23×23 mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 1 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud per sheet in m2 | 0,09m2 |
| Gewicht per verpakking | 10,87 |
| Kleur | Zilver |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Picket- Roze Porselein Geglazuurd 258×313 mm
€6.99 – €93.15Price range: €6.99 through €93.15| Eancode | 8719699053328 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Roze |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Picket |
| Tegelmaat | 48x195mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 258×313 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,81 |
| Gewicht per verpakking | 12,84 |
| Kleur | Roze |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek- Zwart Porselein Geglazuurd 291×296 mm
€6.99 – €94.56Price range: €6.99 through €94.56| Eancode | 8719699052833 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45X95mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 291×296 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,86 |
| Gewicht per verpakking | 11,42 |
| Kleur | Zwart |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek- Bruin Grijs Porselein Geglazuurd 291×296 mm
€6.99 – €94.56Price range: €6.99 through €94.56| Eancode | 8719699052826 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Bruin Grijs |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45X95mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 291×296 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,86 |
| Gewicht per verpakking | 11,42 |
| Kleur | Bruin |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek- Licht Grijs Porselein Geglazuurd 291×296 mm
€6.99 – €94.56Price range: €6.99 through €94.56| Eancode | 8719699052802 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Grijs |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45X95mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 291×296 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,86 |
| Gewicht per verpakking | 11,42 |
| Kleur | Creme, Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek- Wit Porselein Geglazuurd 291×296 mm
€6.99 – €94.56Price range: €6.99 through €94.56| Eancode | 8719699052758 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45X95mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 291×296 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,86 |
| Gewicht per verpakking | 11,42 |
| Kleur | Wit |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek- Taupe Porselein Geglazuurd 291×296 mm
€6.99 – €94.56Price range: €6.99 through €94.56| Eancode | 8719699052819 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Taupe |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45X95mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 291×296 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,86 |
| Gewicht per verpakking | 11,42 |
| Kleur | Creme |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Cubic – mat Zwart Porselein Geglazuurd 266×305 mm
€6.99 – €109.35Price range: €6.99 through €109.35| Eancode | 8719699053496 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Cubic |
| Tegelmaat | 48x81mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 266×305 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,81 |
| Gewicht per verpakking | 12,95 |
| Kleur | Zwart |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page



















