Kleur
Vorm
Vloer of wand
Showing 1–12 of 65 resultsSorted by popularity
Terre d’Azur Porto Tegel 10x10cm Grijs / Beige F22
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Blauw Grijs Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €126.78Price range: €6.99 through €126.78
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053281 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Blauw/ Grijs |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Blauw, Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Terre d’Azur Porto Tegel 10x10cm Grijs F155
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Licht Grijs Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €126.78Price range: €6.99 through €126.78
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053229 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Grijs |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Terre d’Azur Epoca Badkamer Tegel Vierkant – Grijs Porselein Geglazuurd 285×285 mm
Terre d’Azur Porto Tegel 10x10cm Grijs F156
Terre d’Azur Hexagonale Mosaic Taupe Mix 28×30 cm
Terre d’Azur Epoca Badkamer Tegel Hexagon – Grijs Porselein Geglazuurd 280×300 mm
Hexagonale F67 (nickel) 15×17 cm
Terre d’Azur Porto Tegel 10x10cm Grijs F157
Terre d’Azur Hexagonale Mosaic Mix Metal 28×30 cm
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Licht Grijs met rand Porselein Geglazuurd 260×300 mm
€6.99 – €109.16Price range: €6.99 through €109.16
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page














