Kleur
Vorm
Vloer of wand
Showing 1–12 of 92 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Rechthoek – Forest Green Porselein Geglazuurd 291×297 mm
€6.99 – €94.99Price range: €6.99 through €94.99| Eancode | 8719699053472 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 291×297 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,86 |
| Gewicht per verpakking | 10,7 |
| Kleur | Groen |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Rechthoek – Cafe Latte Porselein Geglazuurd 291×297 mm
€6.99 – €110.00Price range: €6.99 through €110.00| Eancode | 8719699053472 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 291×297 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,86 |
| Gewicht per verpakking | 10,7 |
| Kleur | Beige |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Wandtegel Brunei Mar Blauwgroen 6,5×25 Inhoud doos 0,82m2
€6.85 – €49.08Price range: €6.85 through €49.08| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Artisan |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 65×250 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Blauw |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Rechthoek – Azure Blue Speckle Porselein Geglazuurd 291×297 mm
€6.99 – €66.17Price range: €6.99 through €66.17| Eancode | 8719699053472 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 291×297 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,86 |
| Gewicht per verpakking | 10,7 |
| Kleur | Blauw |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg wandtegel handvorm Aged Bronze 7,5×30
€8.00 – €84.00Price range: €8.00 through €84.00| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Handvorm |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 75×300 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Brons |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Rechthoekig- Wit Porselein Geglazuurd 291×297 mm
€6.99 – €66.18Price range: €6.99 through €66.18| Eancode | 8719699053489 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 291×297 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,86 |
| Gewicht per verpakking | 10,7 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek – Wit Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€4.50 – €99.00Price range: €4.50 through €99.00| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 23x73mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,9 |
| Gewicht per verpakking | 11,56 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| EAN | 8719699052222 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Wandtegel Handvorm Petrol 5×25
€7.45 – €72.45Price range: €7.45 through €72.45| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Handvorm |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 50×250 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Blauw |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Wandtegel Handvorm Aged Bronze 5×25
€7.65 – €57.50Price range: €7.65 through €57.50| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Handvorm |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 50×250 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Brons |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamertegel Sticks Kitkat Greige Cafe Latte Tegels 20 x 20 CM
€2.95 – €49.00Price range: €2.95 through €49.00| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | Vilar Albaro |
| Collectie | Sticks |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 200x200mm |
| Tegels per m2 | 25 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 25 tegels / m2 |
| Kleur | Beige |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Rechthoek – Turqouise Porselein Geglazuurd 291×297 mm
€6.99 – €66.17Price range: €6.99 through €66.17| Eancode | 8719699053472 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 291×297 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,86 |
| Gewicht per verpakking | 10,7 |
| Kleur | Blauw |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Wandtegel Brunei Sage Groen 6,5×25 Inhoud doos 0,82m2
€6.85 – €49.08Price range: €6.85 through €49.08| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Artisan |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 65×250 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Groen |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page






