Showing all 4 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Visgraat – Wit Porselein Geglazuurd 247×318 mm
€6.99 – €45.00Price range: €6.99 through €45.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052116 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Visgraat |
| Tegelmaat | 23x73mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 247×318 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 10,44 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Visgraat – Extra Wit Porselein Geglazuurd 247×318 mm
€6.99 – €49.00Price range: €6.99 through €49.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Visgraat – Zwart Porselein Geglazuurd 247×318 mm
€6.99 – €119.00Price range: €6.99 through €119.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Visgraat – Extra Zwart Porselein Geglazuurd 247×318 mm
€6.99 – €94.76Price range: €6.99 through €94.76
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052123 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Visgraat |
| Tegelmaat | 23x73mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 247×318 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 10,44 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |




