Kleur
Vloer of wand
Showing all 8 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Café Latte Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €124.49Price range: €6.99 through €124.49
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053588 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Cafe Latte |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Creme |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Dateg Wandtegel Memory Creme 7,5×22,5 Inhoud doos 0,74
€6.75 – €42.74Price range: €6.75 through €42.74
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Wandtegel Tempo Blanco Creme 6,5×25 Inhoud doos 0,82m2
€6.85 – €49.08Price range: €6.85 through €49.08
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Wandtegel Brunei Blanco Creme 6,5×25 Inhoud doos 0,82m2
€6.85 – €49.08Price range: €6.85 through €49.08
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Terre d’Azur Gerona Ivory 30×7,5 cm
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek- Licht Grijs Porselein Geglazuurd 291×296 mm
€6.99 – €94.56Price range: €6.99 through €94.56
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek- Taupe Porselein Geglazuurd 291×296 mm
€6.99 – €94.56Price range: €6.99 through €94.56
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Wit Mix Ongeglazuurd, R11 281×325 mm
€6.99 – €104.65Price range: €6.99 through €104.65
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053144 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit Mix |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 51×59 mm. |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 281×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,91 |
| Gewicht per verpakking | 11,61 |
| Kleur | Creme, Grijs, Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |







