Keramische Badkamertegels
Binnen de categorie "Keramische tegels" bij www.BadkamerTegel.com vindt u een uitgebreid assortiment aan hoogwaardige keramische tegels, geschikt voor elke ruimte in uw huis.
Filteren
Kleur
- Ivoor 2
- GrijsGrijs 65
- WitWit 78
- ZwartZwart 70
- BruinBruin 15
- BlauwBlauw 43
- GroenGroen 47
- BeigeBeige 26
- CremeCreme 8
- AntracietAntraciet 2
- ZilverZilver 5
- RozeRoze 13
- GoudGoud 15
- GeelGeel 7
- RoodRood 7
- PaarsPaars 3
- BronsBrons 10
KoperKoper 4- OranjeOranje 2
Vorm
Merk
Vloer of wand
Terre d’Azur Porto Tegel 10x10cm Wit F4
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 10 x 10 cm |
| Sheets per doos | 100 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Wit |
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Café Latte Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €124.49Price range: €6.99 through €124.49| Eancode | 8719699053588 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Cafe Latte |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Creme |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Terre d’Azur Porto Tegel 10x10cm Paars F30
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 10 x 10 cm |
| Sheets per doos | 100 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Paars |
Terre d’Azur Porto Tegel 10x10cm Groen F46
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 10 x 10 cm |
| Sheets per doos | 100 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Groen |
Terre d’Azur Porto Tegel 10x10cm Blauw F50
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 10 x 10 cm |
| Sheets per doos | 100 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Blauw |
Terre d’Azur Porto Tegel 10x10cm Bruin F05
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 10 x 10 cm |
| Sheets per doos | 100 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Bruin |
Terre d’Azur Porto Tegel 10x10cm Groen F43
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 10 x 10 cm |
| Sheets per doos | 100 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Groen |
Terre d’Azur Porto Tegel 10x10cm Brons F68 metal
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 10 x 10 cm |
| Sheets per doos | 100 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Brons |
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Mini Kitkat Vinger – Roze Porselein Geglazuurd 282×308 mm
€6.99 – €117.00Price range: €6.99 through €117.00| Eancode | 8719699053601 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Roze |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Mini VInger |
| Tegelmaat | 12x92mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 282×308 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,87 |
| Gewicht per verpakking | 14,94 |
| Kleur | Roze |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Terre d’Azur Porto Tegel 10x10cm Geel F01
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 10 x 10 cm |
| Sheets per doos | 100 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Geel |
Terre d’Azur Porto Tegel 10x10cm Zwart F17
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 10 x 10 cm |
| Sheets per doos | 100 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Zwart |
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Mini Kitkat Vinger – Gespikkeld Azuur blauw Porselein Geglazuurd 282×308 mm
€6.99 – €103.27Price range: €6.99 through €103.27| Eancode | 8719699053465 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Azuur Blauw, Blauw, Donker Blauw |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Mini VInger |
| Tegelmaat | 12x92mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 282×308 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,87 |
| Gewicht per verpakking | 14,94 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Recent bekeken producten
Keramische Badkamertegels
Binnen de categorie “Keramische tegels” bij www.BadkamerTegel.com vindt u een uitgebreid assortiment aan hoogwaardige keramische tegels, geschikt voor elke ruimte in uw huis. Onze selectie omvat een veelvoud aan kleuren, patronen en afwerkingen, waardoor u de vrijheid heeft om de perfecte look voor uw woning te kiezen. Of u nu op zoek bent naar een moderne, strakke uitstraling of een meer traditionele sfeer, onze keramische tegels bieden de duurzaamheid en esthetiek die u nodig heeft.
Wij begrijpen het belang van gemak en efficiëntie bij het kopen van tegels. Daarom bieden wij een gratis thuisbezorgd service aan, zodat u uw droomtegels gemakkelijk en zonder zorgen kunt bestellen. Onze keramische tegels zijn niet alleen mooi maar ook praktisch, ideaal voor zowel wand- als vloertoepassingen in verschillende ruimtes, van badkamers en keukens tot woonkamers.
Bij www.BadkamerTegel.com streven we ernaar om u de beste tegeloplossingen te bieden, inclusief keramische en mozaïek tegels, die uw huis transformeren en verrijken. Ontdek vandaag nog onze collectie en laat ons u helpen de perfecte tegels voor in huis te vinden. Met onze expertise, kwaliteitsproducten en toewijding aan klanttevredenheid, is tegels kopen nog nooit zo eenvoudig geweest.



















