Kleur
- RoodRood 7
Vloer of wand
Showing all 7 resultsSorted by popularity
Terre d’Azur Porto Tegel 10x10cm Rood F51
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Terra Rood Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €135.24Price range: €6.99 through €135.24
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053243 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Terra Rood |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Rood |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Terre d’Azur Hexagonale Mosaic Royal Fuchsia 28×30 cm
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Rood Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€3.95 – €128.65Price range: €3.95 through €128.65
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Wandtegel Bordeaux Metallic 13×13
€8.85 – €80.85Price range: €8.85 through €80.85
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Terre d’Azur Gerona Royal Fuchsia 30×7,5 cm
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Rood Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €185.95Price range: €6.99 through €185.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page








