Showing all 7 resultsSorted by popularity
Terre d’Azur Porto Tegel 10x10cm Geel F01
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Geel Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €135.24Price range: €6.99 through €135.24
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053267 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Geel |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Geel |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Geel gevlamd Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €98.95Price range: €6.99 through €98.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Terre d’Azur Gerona Honey Yellow Mate 30×7,5 cm
Terre d’Azur Gerona Honey Yellow 30×7,5 cm
Terre d’Azur Hexagonale 15×17 cm F01 Matt
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Geel Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €185.95Price range: €6.99 through €185.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page






