Keramische Badkamertegels
Filteren
Kleur
- Ivoor 2
- GrijsGrijs 65
- WitWit 78
- ZwartZwart 70
- BruinBruin 15
- BlauwBlauw 43
- GroenGroen 47
- BeigeBeige 26
- CremeCreme 8
- AntracietAntraciet 2
- ZilverZilver 5
- RozeRoze 13
- GoudGoud 15
- GeelGeel 7
- RoodRood 7
- PaarsPaars 3
- BronsBrons 10
KoperKoper 4- OranjeOranje 2
Vorm
Merk
Vloer of wand
Dateg wandtegel handvorm Groen Mix 13×13
€7.45 – €72.45Price range: €7.45 through €72.45| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Handvorm |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 130 x 130 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Groen |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Army Groen Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €134.50Price range: €6.99 through €134.50| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Army groen |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| Dikte | 8mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Navy Blauw Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €134.50Price range: €6.99 through €134.50| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Navy blauw |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| Dikte | 8mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg wandtegel handvorm ivoor 13×13
€5.95 – €61.95Price range: €5.95 through €61.95| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Handvorm |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 130 x 130 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Ivoor |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Rechthoek – Mat Grijs Porselein Ongeglazuurd, R11 23x73x6 mm
€6.99 – €79.99Price range: €6.99 through €79.99| Eancode | 8719699053120 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Mat grijs |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Rechthoek |
| Voegmaat | 2 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,90 |
| Gewicht per verpakking | 10,50 |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamertegel Sticks Kitkat Wit Tegels 20 x 20 CM
€2.95 – €47.50Price range: €2.95 through €47.50| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | Vilar Albaro |
| Collectie | Sticks |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 200x200mm |
| Tegels per m2 | 25 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 25 tegels / m2 |
| Kleur | Wit |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamertegel Sticks Kitkat Zwart Tegels 20 x 20 CM
€2.95 – €49.00Price range: €2.95 through €49.00| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | Vilar Albaro |
| Collectie | Sticks |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 200x200mm |
| Tegels per m2 | 25 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 25 tegels / m2 |
| Kleur | Zwart |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamertegel Sticks Kitkat Mist Blauw Tegels 20 x 20 CM
€2.95 – €49.00Price range: €2.95 through €49.00| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | Vilar Albaro |
| Collectie | Sticks |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 200x200mm |
| Tegels per m2 | 25 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 25 tegels / m2 |
| Kleur | Blauw |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamertegel Sticks Kitkat Oil Donker Blauw Tegels 20 x 20 CM
€2.95 – €49.00Price range: €2.95 through €49.00| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | Vilar Albaro |
| Collectie | Sticks |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 200x200mm |
| Tegels per m2 | 25 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 25 tegels / m2 |
| Kleur | Blauw |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Vilar Albaro Sticks Kitkat Intens Donker Groen Tegels 20 x 20 CM
€2.95 – €52.99Price range: €2.95 through €52.99| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | Vilar Albaro |
| Collectie | Sticks |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 200x200mm |
| Tegels per m2 | 25 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 25 tegels / m2 |
| Kleur | Groen |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Vilar Albaro Sticks Kitkat Emerald Groen Tegels 20 x 20 CM
€2.95 – €52.99Price range: €2.95 through €52.99| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | Vilar Albaro |
| Collectie | Sticks |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 200x200mm |
| Tegels per m2 | 25 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 25 tegels / m2 |
| Kleur | Groen |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Kasba Badkamer Tegel Vierkant – Turqouise Mat Porselein 297×297 mm
€6.99 – €71.25Price range: €6.99 through €71.25| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 97x97x6,5 mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 297×297 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1 |
| Gewicht per verpakking | 13,80 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| EAN | 8719699053878 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page



















