Keuken Tegels Glas
Filteren
Kleur
Vorm
Vloer of wand
Badkamer tegels Home Regenboog Wit 32,7×32,7 – Vierkant Wand en vloer Glas
€10.18 – €94.26Price range: €10.18 through €94.26| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Home |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 32,7×32,7 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 1,07 |
| Dikte | 4 mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Elementen Beige 30×30 – Vierkant Wandtegels Glas
€19.04 – €210.22Price range: €19.04 through €210.22| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Elementen |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Beige |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Elegance Luxe goud 30×30 – Vierkant Wandtegels Glas
€22.32 – €249.67Price range: €22.32 through €249.67| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Ongeglazuurd porseleinen steengoed |
| Subserie | Elegance |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Goud |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Cotto Grigio 30×30 – Vierkant Wandtegel Glas
€20.55 – €228.43Price range: €20.55 through €228.43| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Carnaval |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Grijs, Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Mosterd Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95| Eancode | 8719699053014 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Mosterd |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Geel |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Turquoise Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95| Eancode | 8719699053069 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | turquoise |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Roze |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Blauw Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95| Eancode | 8719699052925 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Blauw |
| Afwerking | Mat + glans |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Turquoise Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95| Eancode | 8719699052956 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | turquoise |
| Afwerking | Mat + glans |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Bordeauxrood Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95| Eancode | 8719699052918 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Bordeauxrood |
| Afwerking | Mat + glans |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Rood |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Groen Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €108.87Price range: €6.99 through €108.87| Eancode | 8719699051225 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Groen |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Midden Grijs Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €104.00Price range: €6.99 through €104.00| Eancode | 8719699051195 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Midden Grijs |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Roos Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €119.24Price range: €6.99 through €119.24| Eancode | 8719699051133 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Roos |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Roze |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page









