Keuken Tegels Glas
Filteren
Kleur
Vorm
Vloer of wand
Badkamer tegels Juweel Wit 26×29,7 – Ruit Wandtegels Glas
€22.07 – €246.64Price range: €22.07 through €246.64| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Juweel |
| Sheetmaat | 26×29,7 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,83 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Imperium zilver 30×30 – Vierkant Wandtegels Glas
€20.55 – €228.43Price range: €20.55 through €228.43| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Imperium |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Zilver |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Imperium Grafiet 30×30 – Vierkant Wandtegels Glas
€20.55 – €228.43Price range: €20.55 through €228.43| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Imperium |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Antraciet, Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Imperium goud 30×30 – Vierkant Wandtegels Glas
€20.55 – €228.43Price range: €20.55 through €228.43| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Imperium |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Goud |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Home Solo Donker 32,7×32,7 – Vierkant Wand en vloer Glas
€12.71 – €119.55Price range: €12.71 through €119.55| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Home |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 32,7×32,7 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 1,07 |
| Dikte | 4 mm |
| Kleur | Zwart |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Home Solo Koffie 32,7×32,7 – Vierkant Wand en vloer Glas
€10.18 – €94.26Price range: €10.18 through €94.26| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Home |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 32,7×32,7 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 1,07 |
| Dikte | 4 mm |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Exclusieve Lijst Zilver 30×30 – Vierkant Wandtegels Glas
€21.56 – €240.57Price range: €21.56 through €240.57| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Exclusieve |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Zilver |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Elementen Grijs 30×30 – Vierkant Wandtegels Glas
€19.04 – €210.22Price range: €19.04 through €210.22| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Elementen |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Elementen Zwart 30×30 – Vierkant Wandtegels Glas
€19.04 – €210.22Price range: €19.04 through €210.22| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Elementen |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Zwart |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Elegance Luxe Zilver 30×30 – Vierkant Wandtegels Glas
€22.32 – €249.67Price range: €22.32 through €249.67| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Ongeglazuurd porseleinen steengoed |
| Subserie | Elegance |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Zilver |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Elegance Diamant 30×30 – Vierkant Wandtegels Glas
€21.31 – €237.53Price range: €21.31 through €237.53| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Ongeglazuurd porseleinen steengoed |
| Subserie | Elegance |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Blauw, Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Elegance Harnas 30×30 – Vierkant Wandtegels Glas
€19.04 – €210.22Price range: €19.04 through €210.22| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Ongeglazuurd porseleinen steengoed |
| Subserie | Elegance |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page









