Keuken Tegels Glas
Filteren
Kleur
Vorm
Vloer of wand
Badkamer tegels Carnaval Zilver 30×30 – Vierkant Wandtegel Glas
€19.54 – €216.29Price range: €19.54 through €216.29| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Carnaval |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Zilver |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Carnaval Bruin 30×30 – Vierkant Wandtegel Glas
€19.54 – €216.29Price range: €19.54 through €216.29| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Carnaval |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Bruin |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Blauw Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95| Eancode | 8719699053045 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Blauw |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Mat Roze Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95| Eancode | 8719699052963 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Roze |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Roze |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Bordeauxrood Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95| Eancode | 8719699053052 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Bordeauxrood |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Rood |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Licht Creme Glas Parelmoer Serie 322×322 mm
€6.99 – €119.24Price range: €6.99 through €119.24| Eancode | 8719699051294 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Creme |
| Afwerking | Parelmoer |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Parelmoer Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Geel, Oranje |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Licht Grijs Glas Parelmoer Serie 322×322 mm
€6.99 – €119.24Price range: €6.99 through €119.24| Eancode | 8719699051263 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Grijs |
| Afwerking | Parelmoer |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Parelmoer Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Zwart Glas Parelmoer Serie 322×322 mm
€4.50 – €119.24Price range: €4.50 through €119.24| Eancode | 8719699051232 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Parelmoer |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Parelmoer Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Licht Blauw Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €108.87Price range: €6.99 through €108.87| Eancode | 8719699051140 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Blauw |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Licht Blauw Mix Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79| Eancode | 8719699051065 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Blauw Mix |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Blauw Mix Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79| Eancode | 8719699051027 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Blauw Mix |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Bruin Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79| Eancode | 8719699050877 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Bruin |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Bruin |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page









