Kleur
Vloer of wand
Showing all 10 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Roze Glas Recycled 278×325 mm
€4.50 – €99.00Price range: €4.50 through €99.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Kaki Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Mosterd Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052949 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Mosterd |
| Afwerking | Mat + glans |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Geel, Goud |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Badkamer tegels Brick Grijs 30 x 30 – Rechthoek Wandtegel Glas
€19.54 – €216.29Price range: €19.54 through €216.29
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Cotto Grigio 30×30 – Vierkant Wandtegel Glas
€20.55 – €228.43Price range: €20.55 through €228.43
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Blauw Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Turquoise Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052956 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | turquoise |
| Afwerking | Mat + glans |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Bordeauxrood Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052918 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Bordeauxrood |
| Afwerking | Mat + glans |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Rood |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Badkamer tegels Carnaval Zilver 30×30 – Vierkant Wandtegel Glas
€19.54 – €216.29Price range: €19.54 through €216.29
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Carnaval Bruin 30×30 – Vierkant Wandtegel Glas
€19.54 – €216.29Price range: €19.54 through €216.29
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page






