Keuken Tegels Glas
Filteren
Kleur
Vorm
Vloer of wand
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Blauw Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €108.87Price range: €6.99 through €108.87| Eancode | 8719699051157 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Blauw |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Zwart Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €108.87Price range: €6.99 through €108.87| Eancode | 8719699051102 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Cyaan Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €108.00Price range: €6.99 through €108.00| Eancode | 8719699051096 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Cyaan |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Oranje Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €114.00Price range: €6.99 through €114.00| Eancode | 8719699050907 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Oranje |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Oranje |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Grijs Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79| Eancode | 8719699050624 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Grijs |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Stedelijke Statuario 25,7×30 – Hexagon Wandtegels Glas
€19.29 – €213.26Price range: €19.29 through €213.26| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Stedelijk |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 25,7×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,95 |
| Dikte | 6 mm |
| Kleur | Grijs, Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Stedelijk Wit 26×28 – Hexagon Wandtegels Glas
€16.51 – €179.87Price range: €16.51 through €179.87| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Stedelijk |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 26×28 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,85 |
| Dikte | 6 mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Stedelijk Grijs 26×28 – Hexagon Wandtegels Glas
€16.51 – €179.87Price range: €16.51 through €179.87| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Stedelijk |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 26×28 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,85 |
| Dikte | 6 mm |
| Kleur | Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Tijd Grijs 30×30 – Rechthoek Wandtegels Glas
€23.33 – €258.78Price range: €23.33 through €258.78| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Tijd |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Terra Beige 30×30 – Vierkant Wandtegels Glas
€19.29 – €213.26Price range: €19.29 through €213.26| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Terra |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Beige |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Levend Grijs 30×30 – Hexagon Wandtegels Glas
€25.11 – €283.05Price range: €25.11 through €283.05| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Levend |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Lagos gletsjer 30×30 – Vierkant Wand en vloer Glas
€20.81 – €231.46Price range: €20.81 through €231.46| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Lagos |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Antraciet, Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page









