Keuken Tegels Glas
Filteren
Kleur
Vorm
Vloer of wand
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Geel Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €114.00Price range: €6.99 through €114.00| Eancode | 8719699050891 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Geel |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Geel |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Licht Terra Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79| Eancode | 8719699050808 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Terra |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Donker Groen Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79| Eancode | 8719699050792 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Donker Groen |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Kobalt Blauw Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79| Eancode | 8719699050693 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Kobalt Blauw |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Kaki Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95| Eancode | 8719699052932 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Kaki |
| Afwerking | Mat + glans |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Mosterd Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95| Eancode | 8719699052949 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Mosterd |
| Afwerking | Mat + glans |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Geel, Goud |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Midden Groen Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €108.87Price range: €6.99 through €108.87| Eancode | 8719699051218 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Midden Groen |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Red Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €124.37Price range: €6.99 through €124.37| Eancode | 8719699050921 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Red |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Rood |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Brick Grijs 30 x 30 – Rechthoek Wandtegel Glas
€19.54 – €216.29Price range: €19.54 through €216.29| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Brick |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45x145mm |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,99 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Mat Kaki Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95| Eancode | 8719699052970 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Kaki |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Donker Grijs Glas Parelmoer Serie 322×322 mm
€4.50 – €119.24Price range: €4.50 through €119.24| Eancode | 8719699051256 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Donker Grijs |
| Afwerking | Parelmoer |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Parelmoer Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Licht Groen Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €108.87Price range: €6.99 through €108.87| Eancode | 8719699051164 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Groen |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page









