Keuken Tegels Glas
Filteren
Kleur
Vorm
Vloer of wand
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Ultra Licht Bruin Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79| Eancode | 8719699050839 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Ultra Licht Bruin |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Bruin |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Licht Paars Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79| Eancode | 8719699050723 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Paars |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Paars |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page









