Kleur
Vorm
Vloer of wand
Showing 1–12 of 19 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Roze Glas Recycled 278×325 mm
€4.50 – €99.00Price range: €4.50 through €99.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Kaki Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Mosterd Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052949 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Mosterd |
| Afwerking | Mat + glans |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Geel, Goud |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Mat Kaki Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052970 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Kaki |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
Badkamer tegels Stedelijke Statuario 25,7×30 – Hexagon Wandtegels Glas
€19.29 – €213.26Price range: €19.29 through €213.26
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Stedelijk Wit 26×28 – Hexagon Wandtegels Glas
€16.51 – €179.87Price range: €16.51 through €179.87
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Stedelijk Grijs 26×28 – Hexagon Wandtegels Glas
€16.51 – €179.87Price range: €16.51 through €179.87
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Levend Grijs 30×30 – Hexagon Wandtegels Glas
€25.11 – €283.05Price range: €25.11 through €283.05
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Mosterd Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Turquoise Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053069 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | turquoise |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Roze |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Blauw Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Turquoise Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052956 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | turquoise |
| Afwerking | Mat + glans |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |





