Kleur
Vorm
Vloer of wand
Showing 1–12 of 82 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Turquoise Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €119.60Price range: €6.99 through €119.60
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053526 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | turquoise |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Wit Mix Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050969 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit Mix |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Ultra Licht Groen Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €35.00Price range: €6.99 through €35.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050754 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Ultra Licht Groen |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Blauw/ Groen Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050785 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Blauw/ Groen |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Blauw, Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Super Zwart Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €56.97Price range: €6.99 through €56.97
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050716 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Super Zwart |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Badkamer tegels Home Multi Teal 32,7×32,7 – Vierkant Wand en vloer Glas
€12.71 – €119.55Price range: €12.71 through €119.55
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Licht Roze Glas Parelmoer Serie 322×322 mm
€6.99 – €119.24Price range: €6.99 through €119.24
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051300 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Roze |
| Afwerking | Parelmoer |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Parelmoer Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Roze |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Ultra Wit Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050570 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Ultra Wit |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| Doos of monster | Doos, Monster |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Bruin Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €115.00Price range: €6.99 through €115.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051119 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Bruin |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Bruin |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Ultra Licht Blauw Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050648 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Ultra Licht Blauw |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Aardbei Rood Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €124.37Price range: €6.99 through €124.37
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050938 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Aardbei Rood |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Rood |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Licht Blauw Glas Parelmoer Serie 322×322 mm
€6.99 – €119.24Price range: €6.99 through €119.24
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051270 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Blauw |
| Afwerking | Parelmoer |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Parelmoer Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |





