Keramische Badkamertegels
Filteren
Kleur
- Ivoor 2
- GrijsGrijs 65
- WitWit 78
- ZwartZwart 70
- BruinBruin 15
- BlauwBlauw 43
- GroenGroen 47
- BeigeBeige 26
- CremeCreme 8
- AntracietAntraciet 2
- ZilverZilver 5
- RozeRoze 13
- GoudGoud 15
- GeelGeel 7
- RoodRood 7
- PaarsPaars 3
- BronsBrons 10
KoperKoper 4- OranjeOranje 2
Vorm
Merk
Vloer of wand
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Rond – Wit, grijs, zwart mix Porselein Ongeglazuurd, R11 315×294 mm
€6.99 – €134.85Price range: €6.99 through €134.85
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053205 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit,Grijs, Zwart Mix |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Rond |
| Tegelmaat | 19×5,5mm |
| Sheetmaat | 315×294 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Gewicht per verpakking | 8,86 |
| Kleur | Grijs, Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Contrast Mix Ongeglazuurd, R11 281×325 mm
€6.99 – €104.65Price range: €6.99 through €104.65
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053151 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart/grijs/wit mix mat |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 51×59 mm. |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 281×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,91 |
| Gewicht per verpakking | 11,61 |
| Kleur | Grijs, Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Wit Mix Ongeglazuurd, R11 281×325 mm
€6.99 – €104.65Price range: €6.99 through €104.65
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053144 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit Mix |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 51×59 mm. |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 281×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,91 |
| Gewicht per verpakking | 11,61 |
| Kleur | Creme, Grijs, Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant – Keramiek Donker Grijs Mix Porselein Ongeglazuurd, R11 309×309 mm
€6.99 – €100.80Price range: €6.99 through €100.80
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053007 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Antraciet, Grijs, Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 48×48 mm. |
| Voegmaat | 3,5mm |
| Sheetmaat | 309×309 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,96 |
| Gewicht per verpakking | 11,52 |
| Kleur | Antraciet, Grijs, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Kobalt blauw met rand Porselein Geglazuurd 260×300 mm
€6.99 – €109.16Price range: €6.99 through €109.16
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Extra Wit Porselein Geglazuurd 281×325 mm
€6.99 – €113.75Price range: €6.99 through €113.75
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Zwart Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €111.55Price range: €6.99 through €111.55
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Brons Metallic 315×294 mm
€6.99 – €28.45Price range: €6.99 through €28.45
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Kobalt Blauw Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €125.55Price range: €6.99 through €125.55
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Blauw Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €125.55Price range: €6.99 through €125.55
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Licht Groen Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €125.55Price range: €6.99 through €125.55
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Blauw Grijs met rand Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €125.55Price range: €6.99 through €125.55
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page



















