Keuken Tegels Zwart
Filteren
Kleur
Vorm
Merk
Vloer of wand
Badkamer tegels Piano Zwart mat 29,6×29,9 – Rechthoek Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€13.73 – €128.74Price range: €13.73 through €128.74
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Kasba Badkamer Tegel Vierkant – Zwart Mat Porselein 297×297 mm
€6.99 – €71.25Price range: €6.99 through €71.25
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Mat Zwart Geglazuurd Porselein 296×299 mm
€6.99 – €143.69Price range: €6.99 through €143.69
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Zwart Geglazuurd Porselein 296×299 mm
€6.99 – €152.15Price range: €6.99 through €152.15
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Parquet Y 1 x 4.8 Grey 30×30 cm
€14.99 – €106.70Price range: €14.99 through €106.70
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Zwart Porselein Geglazuurd 296×300 mm
€6.99 – €103.26Price range: €6.99 through €103.26
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053557 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 22x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,94 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Mini Kitkat Vinger – Zwart Porselein Geglazuurd 282×308 mm
€6.99 – €103.27Price range: €6.99 through €103.27
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053434 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Mini VInger |
| Tegelmaat | 12x92mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 282×308 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,87 |
| Gewicht per verpakking | 14,94 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Wit/Zwart Porselein Ongeglazuurd, 4 black flowers 260×300 mm
€6.99 – €116.96Price range: €6.99 through €116.96
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052871 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit / Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek – Zwart Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €103.50Price range: €6.99 through €103.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052239 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 23x73mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,9 |
| Gewicht per verpakking | 11,56 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Visgraat – Zwart Porselein Geglazuurd 247×318 mm
€6.99 – €119.00Price range: €6.99 through €119.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Rond – Zwart Porselein Ongeglazuurd, R11 315×294 mm
€6.99 – €125.55Price range: €6.99 through €125.55
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051737 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Rond |
| Tegelmaat | 19×5,5mm |
| Sheetmaat | 315×294 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Gewicht per verpakking | 8,86 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant – Zwart Porselein Ongeglazuurd, R11 309×309 mm
€6.99 – €76.75Price range: €6.99 through €76.75
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051423 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 48×48 mm. |
| Voegmaat | 3,5mm |
| Sheetmaat | 309×309 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,96 |
| Gewicht per verpakking | 11,52 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |




















