Kleur
Vorm
Vloer of wand
Showing the single result
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Ovaal Vinger – Mat Zwart Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €107.40Price range: €6.99 through €107.40
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053670 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Ovaal |
| Tegelmaat | 23x98mm |
| Voegmaat | 2 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,90 |
| Gewicht per verpakking | 11,33 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |



