Kleur
Vloer of wand
Showing 1–12 of 16 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Wit/Zwart Porselein Ongeglazuurd, 18 black dots 260×300 mm
€6.99 – €116.96Price range: €6.99 through €116.96
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052864 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit / Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
Stabigo Parquet Y 1 x 4.8 Grey 30×30 cm
€14.99 – €106.70Price range: €14.99 through €106.70
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stone Line Pebbles Badkamer Tegel Kiezel – Zwart / Antracite Kiezels Ongeglazuurd 300x300mm
Stone Line Pebbles Badkamer Tegel Kiezel – Zwart / Blauw / Groen Kiezels Ongeglazuurd 300x300mm
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Zwart Porselein Ongeglazuurd, R11 260×300 mm
€6.99 – €93.56Price range: €6.99 through €93.56
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051706 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Wit/Zwart Porselein Ongeglazuurd, 36 black dots 260×300 mm
€6.99 – €116.96Price range: €6.99 through €116.96
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052857 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit / Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Zwart Porselein Ongeglazuurd, R11 281×325 mm
€6.99 – €95.55Price range: €6.99 through €95.55
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051669 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 51×59 mm. |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 281×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,91 |
| Gewicht per verpakking | 11,61 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
Stabigo Parquet Y 1 x 4.8 Grey 30×30 cm
€14.99 – €106.70Price range: €14.99 through €106.70
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Wit/Zwart Porselein Ongeglazuurd, 4 black flowers 260×300 mm
€6.99 – €116.96Price range: €6.99 through €116.96
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052871 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit / Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Rond – Zwart Porselein Ongeglazuurd, R11 315×294 mm
€6.99 – €125.55Price range: €6.99 through €125.55
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051737 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Rond |
| Tegelmaat | 19×5,5mm |
| Sheetmaat | 315×294 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Gewicht per verpakking | 8,86 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant – Zwart Porselein Ongeglazuurd, R11 309×309 mm
€6.99 – €76.75Price range: €6.99 through €76.75
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051423 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 48×48 mm. |
| Voegmaat | 3,5mm |
| Sheetmaat | 309×309 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,96 |
| Gewicht per verpakking | 11,52 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Rond – Wit, grijs, zwart mix Porselein Ongeglazuurd, R11 315×294 mm
€6.99 – €134.85Price range: €6.99 through €134.85
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053205 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit,Grijs, Zwart Mix |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Rond |
| Tegelmaat | 19×5,5mm |
| Sheetmaat | 315×294 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Gewicht per verpakking | 8,86 |
| Kleur | Grijs, Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |









