Keuken Tegels Zwart
Filteren
Kleur
Vorm
Merk
Vloer of wand
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Mini Kitkat Vinger – Mat Zwart Porselein Geglazuurd 282×308 mm
€6.99 – €103.27Price range: €6.99 through €103.27
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053502 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Mini VInger |
| Tegelmaat | 12x92mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 282×308 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,87 |
| Gewicht per verpakking | 14,94 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Stone Line Pebbles Badkamer Tegel Kiezel – Zwart / Antracite Kiezels Ongeglazuurd 300x300mm
Badkamer tegels Lagos grijs zwart mix 30×30 – Vierkant Wand en vloer Glas
€18.53 – €207.19Price range: €18.53 through €207.19
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stone Line Pebbles Badkamer Tegel Kiezel – Zwart / Blauw / Groen Kiezels Ongeglazuurd 300x300mm
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Zwart Porselein Ongeglazuurd, R11 260×300 mm
€6.99 – €93.56Price range: €6.99 through €93.56
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051706 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Zwart Porselein Geglazuurd 260×300 mm
€6.99 – €85.76Price range: €6.99 through €85.76
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050549 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 10,13 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Wit/Zwart Porselein Ongeglazuurd, 36 black dots 260×300 mm
€6.99 – €116.96Price range: €6.99 through €116.96
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052857 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit / Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Zwart Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €111.55Price range: €6.99 through €111.55
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Zwart Porselein Ongeglazuurd, R11 281×325 mm
€6.99 – €95.55Price range: €6.99 through €95.55
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051669 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 51×59 mm. |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 281×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,91 |
| Gewicht per verpakking | 11,61 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Zwart Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €108.87Price range: €6.99 through €108.87
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051102 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Zwart Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €79.16Price range: €6.99 through €79.16
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052512 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 23×23 mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,9 |
| Gewicht per verpakking | 10,67 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Zwart Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €79.15Price range: €6.99 through €79.15
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page




















