Kleur
- WitWit 3
- ZwartZwart 14
- GoudGoud 1
Vorm
Showing 1–12 of 14 resultsSorted by popularity
Terre d’Azur Hexagonale Mosaic Black-Metal 28×30 cm
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Wit/Zwart Porselein Ongeglazuurd, 18 black dots 260×300 mm
€6.99 – €116.96Price range: €6.99 through €116.96
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052864 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit / Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Zwart Porselein Geglazuurd 260×300 mm
€6.99 – €85.76Price range: €6.99 through €85.76
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Zwart Porselein Ongeglazuurd, R11 260×300 mm
€6.99 – €93.56Price range: €6.99 through €93.56
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051706 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Zwart Porselein Geglazuurd 260×300 mm
€6.99 – €85.76Price range: €6.99 through €85.76
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050549 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 10,13 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Wit/Zwart Porselein Ongeglazuurd, 36 black dots 260×300 mm
€6.99 – €116.96Price range: €6.99 through €116.96
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052857 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit / Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Zwart Porselein Ongeglazuurd, R11 281×325 mm
€6.99 – €95.55Price range: €6.99 through €95.55
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051669 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 51×59 mm. |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 281×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,91 |
| Gewicht per verpakking | 11,61 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Wit/Zwart Porselein Ongeglazuurd, 4 black flowers 260×300 mm
€6.99 – €116.96Price range: €6.99 through €116.96
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052871 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit / Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
Badkamer tegels Zeshoek Zwart Mat 26×30 – Hexagon Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€11.72 – €110.35Price range: €11.72 through €110.35
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Terre d’Azur Hexagonale Mosaic Black-Gold 28×30 cm
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Zwart Porselein Geglazuurd 256×296 mm
€6.99 – €98.76Price range: €6.99 through €98.76
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052482 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 95x110mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 256×296 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,76 |
| Gewicht per verpakking | 14,87 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Zwart Porselein Geglazuurd 281×325 mm
€6.99 – €100.05Price range: €6.99 through €100.05
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050525 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 51×59 mm. |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 281×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,91 |
| Gewicht per verpakking | 12,05 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |






