Kleur
Vorm
Vloer of wand
Showing all 5 resultsSorted by popularity
Badkamer tegels Piano Zwart mat 29,6×29,9 – Rechthoek Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€13.73 – €128.74Price range: €13.73 through €128.74
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek – Zwart Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €103.50Price range: €6.99 through €103.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052239 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 23x73mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,9 |
| Gewicht per verpakking | 11,56 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Badkamer tegels Kwarts Zwart 30×30 – Rechthoek Wandtegels Glas
€22.58 – €249.67Price range: €22.58 through €249.67
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek- Zwart Porselein Geglazuurd 291×296 mm
€6.99 – €94.56Price range: €6.99 through €94.56
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek – Zwart Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €103.50Price range: €6.99 through €103.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page





