Kleur
Vorm
Showing 1–12 of 15 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Super Zwart Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €56.97Price range: €6.99 through €56.97
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050716 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Super Zwart |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Badkamer tegels Lagos grijs zwart mix 30×30 – Vierkant Wand en vloer Glas
€18.53 – €207.19Price range: €18.53 through €207.19
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Zwart Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €108.87Price range: €6.99 through €108.87
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051102 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Zwart Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €79.16Price range: €6.99 through €79.16
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052512 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 23×23 mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,9 |
| Gewicht per verpakking | 10,67 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Zwart Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €79.15Price range: €6.99 through €79.15
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Kasba Badkamer Tegel Vierkant – Zwart Mat Porselein 297×297 mm
€6.99 – €71.25Price range: €6.99 through €71.25
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant – Zwart Porselein Ongeglazuurd, R11 309×309 mm
€6.99 – €76.75Price range: €6.99 through €76.75
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051423 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 48×48 mm. |
| Voegmaat | 3,5mm |
| Sheetmaat | 309×309 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,96 |
| Gewicht per verpakking | 11,52 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
Badkamer tegels Elementen Zwart 30×30 – Vierkant Wandtegels Glas
€19.04 – €210.22Price range: €19.04 through €210.22
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Dover Zwart 5×5 Anti-slip 30,6×30,6 – Vierkant Wand en vloer Ongeglazuurd porseleinen steengoed
€11.70 – €101.85Price range: €11.70 through €101.85
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Kasba Badkamer Tegel Vierkant – Zwart Glanzend Porselein 297×297 mm
€6.99 – €71.25Price range: €6.99 through €71.25
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant – Keramiek Donker Grijs Mix Porselein Ongeglazuurd, R11 309×309 mm
€6.99 – €100.80Price range: €6.99 through €100.80
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053007 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Antraciet, Grijs, Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 48×48 mm. |
| Voegmaat | 3,5mm |
| Sheetmaat | 309×309 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,96 |
| Gewicht per verpakking | 11,52 |
| Kleur | Antraciet, Grijs, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant – Zwart Porselein Ongeglazuurd, R11 300×300 mm
€6.99 – €76.50Price range: €6.99 through €76.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051645 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 23×23 mm |
| Voegmaat | 2,5mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,9 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |





