Keramische Badkamertegels
Filteren
Kleur
- Ivoor 2
- GrijsGrijs 65
- WitWit 78
- ZwartZwart 70
- BruinBruin 15
- BlauwBlauw 43
- GroenGroen 47
- BeigeBeige 26
- CremeCreme 8
- AntracietAntraciet 2
- ZilverZilver 5
- RozeRoze 13
- GoudGoud 15
- GeelGeel 7
- RoodRood 7
- PaarsPaars 3
- BronsBrons 10
KoperKoper 4- OranjeOranje 2
Vorm
Merk
Vloer of wand
Terre d’Azur Hawaiian Green 12,5×6,3 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 12,5 x 6,3 cm |
| Sheets per doos | 48 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Groen |
Terre d’Azur Hawaiian Blanco 12,5×6,3 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 12,5 x 6,3 cm |
| Sheets per doos | 48 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Wit |
Terre d’Azur Cima F68 11,3×13 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Metaal |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 11,3 x 13 cm |
| Sheets per doos | 34 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Brons, Goud |
Terre d’Azur Cima Pink-Salmon Mate 11,3×13 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 11,3 x 13 cm |
| Sheets per doos | 34 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Roze |
Terre d’Azur Cima Negro Mate 11,3×13 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 11,3 x 13 cm |
| Sheets per doos | 34 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Zwart |
Terre d’Azur Cima Lake Green Mate 11,3×13 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 11,3 x 13 cm |
| Sheets per doos | 34 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Grijs, Groen |
Terre d’Azur Cima Blanco Mate 11,3×13 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 11,3 x 13 cm |
| Sheets per doos | 34 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Wit |
Terre d’Azur Cima Pink-Salmon Brillo 11,3×13 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 11,3 x 13 cm |
| Sheets per doos | 34 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Roze |
Terre d’Azur Cima Negro Brillo 11,3×13 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 11,3 x 13 cm |
| Sheets per doos | 34 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Zwart |
Terre d’Azur Cima Lake Green Brillo 11,3×13 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 11,3 x 13 cm |
| Sheets per doos | 34 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Grijs, Groen |
Terre d’Azur Cima Blanco Brillo 11,3×13 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 11,3 x 13 cm |
| Sheets per doos | 34 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Wit |
Terre d’Azur Hexagonale Mosaic Black-Gold 28×30 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat + glans |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 280×300 mm |
| Sheets per doos | 1 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Goud, Zwart |



















