Keramische Badkamertegels
Filteren
Kleur
- Ivoor 2
- GrijsGrijs 65
- WitWit 78
- ZwartZwart 70
- BruinBruin 15
- BlauwBlauw 43
- GroenGroen 47
- BeigeBeige 26
- CremeCreme 8
- AntracietAntraciet 2
- ZilverZilver 5
- RozeRoze 13
- GoudGoud 15
- GeelGeel 7
- RoodRood 7
- PaarsPaars 3
- BronsBrons 10
KoperKoper 4- OranjeOranje 2
Vorm
Merk
Vloer of wand
Terre d’Azur Hexagonale 15×17 cm F68
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 15 x 17 cm |
| Sheets per doos | 27 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Brons, Goud |
Terre d’Azur Hexagonale 15×17 cm F50 Matt
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 15 x 17 cm |
| Sheets per doos | 27 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Blauw |
Terre d’Azur Hexagonale 15×17 cm F157 Matt
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 15 x 17 cm |
| Sheets per doos | 27 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Grijs |
Terre d’Azur Hexagonale 15×17 cm F46 Matt
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 15 x 17 cm |
| Sheets per doos | 27 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Groen |
Terre d’Azur Hexagonale 15×17 cm F43 Matt
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 15 x 17 cm |
| Sheets per doos | 27 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Groen |
Terre d’Azur Hexagonale 15×17 cm F17 Matt
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 15 x 17 cm |
| Sheets per doos | 27 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Zwart |
Terre d’Azur Hexagonale 15×17 cm F4 Matt
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 15 x 17 cm |
| Sheets per doos | 27 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Wit |
Terre d’Azur Hexagonale 15×17 cm F3 Matt
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 15 x 17 cm |
| Sheets per doos | 27 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Beige |
Terre d’Azur Hexagonale 15×17 cm F01 Matt
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 15 x 17 cm |
| Sheets per doos | 27 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Geel |
Terre d’Azur Hawaiian Black 12,5×6,3 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 12,5 x 6,3 cm |
| Sheets per doos | 48 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Zwart |
Terre d’Azur Hawaiian Victorian Green 12,5×6,3cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 12,5 x 6,3 cm |
| Sheets per doos | 48 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Groen |
Terre d’Azur Hawaiian Blue 12,5×6,3 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 12,5 x 6,3 cm |
| Sheets per doos | 48 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Blauw |



















