Marmer
Filteren
Kleur
Vorm
Vloer of wand
Stone Line Multi-Sticks Badkamer Tegel Langwerpig – Beige / Bruin Marmer Ongeglazuurd 240x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Beige, Bruin |
| Kleurserie | Beige / Bruin |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Palladiana Badkamer Tegel Breuk – Beige / Bruin Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Beige, Bruin |
| Kleurserie | Beige / Bruin |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Kiezel |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Palladiana Badkamer Tegel Breuk – Beige / Bruin Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Kleurserie | Beige, Bruin |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Kiezel |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Palladiana Badkamer Tegel Breuk – Crème / Beige Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Kleurserie | Beige, Creme |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Kiezel |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
The Mosaic Factory Natural Stone Badkamer Tegel Pebbles – Grey Marmer Natural 301×300 mm
€6.99 – €129.95Price range: €6.99 through €129.95| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Grey |
| Afwerking | Not impregnated |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Natural |
| Vorm | Kiezel |
| Tegelmaat | Natuurlijk |
| Sheetmaat | 301×300 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1 |
| Gewicht per verpakking | 20,7 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Pebble S sliced tumb honed oval brown asian tan 30×30 cm
€14.99 – €102.30Price range: €14.99 through €102.30| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Natuursteen |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 20 KG |
| Kleur | Bruin, Creme |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Pebble S sliced tumb honed oval cream 30×30 cm
€14.99 – €102.30Price range: €14.99 through €102.30| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Natuursteen |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 20 KG |
| Kleur | Creme |
| Dikte | 10mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Pebble S sliced tumb honed mix black & brown 30×30 cm
€14.99 – €102.30Price range: €14.99 through €102.30| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Natuursteen |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 20 KG |
| Kleur | Bruin, Grijs, Zwart |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Pebble S small tan 30×30 cm
€14.99 – €93.50Price range: €14.99 through €93.50| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Natuursteen |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 17 KG |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Pebble S small cream 30×30 cm
€14.99 – €93.50Price range: €14.99 through €93.50| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Natuursteen |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 17 KG |
| Kleur | Creme, Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Pebble S white/cream 30×30 cm
€14.99 – €84.70Price range: €14.99 through €84.70| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Natuursteen |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22.5KG |
| Kleur | Creme |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Parquet Y 2.4×2.4 light gray tumble 30×30 cm
€14.99 – €96.80Price range: €14.99 through €96.80| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22KG |
| Kleur | Antraciet |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page












