Recent bekeken
-
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant - Creme Glas Goud Serie 322x322 mm
€6.99 – €108.87Price range: €6.99 through €108.87
Kleur
Vorm
Merk
Vloer of wand
Showing all 7 resultsSorted by popularity
Stone Line Sticks Badkamer Tegel Langwerpig – Crème Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Kleurserie | Creme |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Sticks Badkamer Tegel Langwerpig – Antraciet Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Kleurserie | Antracite |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Sticks Badkamer Tegel Langwerpig – Grijs Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Kleurserie | Grijs |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Multi-Sticks Badkamer Tegel Langwerpig – Beige / Bruin Marmer Ongeglazuurd 240x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Beige, Bruin |
| Kleurserie | Beige / Bruin |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Multi-Sticks Badkamer Tegel Langwerpig – Antraciet Marmer Ongeglazuurd 240x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Kleurserie | Antracite |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Multi-Sticks Badkamer Tegel Langwerpig – Grijs Marmer Ongeglazuurd 240x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Kleurserie | Grijs |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Sticks Badkamer Tegel Langwerpig – Beige Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Beige, Creme |
| Kleurserie | Crème / Beige |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |




