Marmer
Filteren
Kleur
Vorm
Vloer of wand
Stone Line Hexagonale Badkamer Tegel Hexagonale – Antracite Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Grijs, Zilver |
| Kleurserie | Antracite |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Hexagon |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Palladiana Badkamer Tegel Breuk – Grijs / Antracite Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Grijs, Zilver |
| Kleurserie | Grijs / Antracite |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Kiezel |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Palladiana Badkamer Tegel Breuk – Antracite / Crème Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Grijs, Wit, Zilver |
| Kleurserie | Antracite / Crème |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Kiezel |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Palladiana Badkamer Tegel Breuk – Antraciet Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Grijs, Zilver |
| Kleurserie | Antracite |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Kiezel |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Palladiana Badkamer Tegel Breuk – Crème Mix Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Beige, Creme |
| Kleurserie | Crème Mix |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Kiezel |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Palladiana Badkamer Tegel Breuk – Crème Mix Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleurserie | Crème Mix |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Kiezel |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Palladiana Badkamer Tegel Breuk – Grijs Marble Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
| Afwerking | Mat |
|---|---|
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Kleur | Grijs |
| Kleurserie | Grijs |
| Materiaal | Marmer |
| Merk | Stone-Line |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Vorm | Kiezel |
Stone Line Palladiana Badkamer Tegel Breuk – Zwart / Antraciet Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Antraciet, Zwart |
| Kleurserie | Antracite, Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Kiezel |
| Scheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |












