Showing all 10 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Natural Stone Badkamer Tegel Vierkant – Botticino Anticato Marmer Natural 305×305 mm
€6.99 – €219.95Price range: €6.99 through €219.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Botticino Anticato |
| Afwerking | Not impregnated |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Natural |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 1,5 x1,5 mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 305×305 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,02 |
| Gewicht per verpakking | 13,88 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory Natural Stone Badkamer Tegel Vierkant – Cararra Anticato Marmer Natural 305×305 mm
€6.99 – €219.95Price range: €6.99 through €219.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Cararra Anticato |
| Afwerking | Not impregnated |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Natural |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 1,5 x1,5 mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 305×305 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,02 |
| Gewicht per verpakking | 13,88 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
Stone Line Rombo Badkamer Tegel Ruit – Crème Marmer Ongeglazuurd 75x150mm
The Mosaic Factory Natural Stone Badkamer Tegel Vierkant – Nero Anticato Marmer Natural 305×305 mm
€6.99 – €219.95Price range: €6.99 through €219.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Nero Anticato |
| Afwerking | Not impregnated |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Natural |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 1,5 x1,5 mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 305×305 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,02 |
| Gewicht per verpakking | 13,88 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
Stone Line Rombo Badkamer Tegel Ruit – Mat Antraciet Grijs Ongeglazuurd 75x150mm
Stone Line Stone Badkamer Tegel Vierkant – Beige Marmer Ongeglazuurd 100x100mm
Stone Line Stone Badkamer Tegel Vierkant – Crème Marmer Ongeglazuurd 100x100mm
Stone Line Stone Badkamer Tegel Vierkant – Grijs Marmer Ongeglazuurd 100x100mm
€2.00 – €72.50Price range: €2.00 through €72.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page





