Keuken Tegels Glas
Filteren
Kleur
Vorm
Vloer of wand
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Paars Mix Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051034 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Paars Mix |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Paars |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Donker Bruin Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050884 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Donker Bruin |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Bruin |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Midden Grijs Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050860 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Midden Grijs |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Licht Bruin Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050853 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Bruin |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Bruin |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Jade Groen Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050815 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Jade Groen |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Donker Paars Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050747 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Donker Paars |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Paars |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Paars Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050730 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Paars |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Paars |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Staal Grijs Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €35.00Price range: €6.99 through €35.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050631 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Staal Grijs |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Licht Grijs Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €32.00Price range: €6.99 through €32.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050617 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Grijs |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Badkamer tegels Tour Wit 30×30 – Hexagon Wandtegels Glas
€23.33 – €258.78Price range: €23.33 through €258.78
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Tour Grijs 30×30 – Hexagon Wandtegels Glas
€23.33 – €258.78Price range: €23.33 through €258.78
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Terra Grigio 30×30 – Vierkant Wandtegels Glas
€19.29 – €213.26Price range: €19.29 through €213.26
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page









