Wandtegels Badkamer Roze
Filteren
Terre d’Azur Cima Pink-Salmon Brillo 11,3×13 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 11,3 x 13 cm |
| Sheets per doos | 34 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Roze |
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Mat Roze Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95| Eancode | 8719699052963 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Roze |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Roze |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Picket- Roze Porselein Geglazuurd 258×313 mm
€6.99 – €93.15Price range: €6.99 through €93.15| Eancode | 8719699053328 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Roze |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Picket |
| Tegelmaat | 48x195mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 258×313 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,81 |
| Gewicht per verpakking | 12,84 |
| Kleur | Roze |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Extra Wit Porselein Geglazuurd 281×325 mm
€6.99 – €113.75Price range: €6.99 through €113.75| Eancode | 8719699053366 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Roze |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 51×59 mm. |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 281×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,91 |
| Gewicht per verpakking | 12,05 |
| Kleur | Roze |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page













