Recent bekeken
-
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant - Super Wit Porselein Ongeglazuurd, R11 309x309 mm
€6.99 – €75.00Price range: €6.99 through €75.00
-
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant - Grijs Porselein Geglazuurd 300x300mm
€6.99 – €95.00Price range: €6.99 through €95.00
-
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant - Grijs Porselein Ongeglazuurd, R11 309x309 mm
€6.99 – €72.00Price range: €6.99 through €72.00
Kleur
- WitWit 1
- CremeCreme 1
- RozeRoze 11
- RoodRood 1
- OranjeOranje 1
Vorm
Merk
Vloer of wand
Showing 1–12 of 13 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Mini Kitkat Vinger – Roze Porselein Geglazuurd 282×308 mm
€6.99 – €117.00Price range: €6.99 through €117.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053601 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Roze |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Mini VInger |
| Tegelmaat | 12x92mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 282×308 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,87 |
| Gewicht per verpakking | 14,94 |
| Kleur | Roze |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Vintage Pink Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €134.50Price range: €6.99 through €134.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Terre d’Azur Hexagonale Mosaic Pink-Salmon Mix 28×30 cm
Terre d’Azur Hexagonale Mosaic Royal Fuchsia 28×30 cm
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Ovaal Vinger – Roze Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €119.66Price range: €6.99 through €119.66
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Roze Glas Recycled 278×325 mm
€4.50 – €99.00Price range: €4.50 through €99.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamertegel Sticks Kitkat Coral Oranje Roze Tegels 20 x 20 CM
€2.95 – €49.00Price range: €2.95 through €49.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page












