Recent bekeken
-
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant - Super Wit Porselein Ongeglazuurd, R11 309x309 mm
€6.99 – €75.00Price range: €6.99 through €75.00
-
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant - Grijs Porselein Geglazuurd 300x300mm
€6.99 – €95.00Price range: €6.99 through €95.00
-
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant - Grijs Porselein Ongeglazuurd, R11 309x309 mm
€6.99 – €72.00Price range: €6.99 through €72.00
Kleur
- WitWit 1
- CremeCreme 1
- RozeRoze 1
Vorm
Vloer of wand
Showing all 2 resultsSorted by popularity
Stone Line Rombo Badkamer Tegel Ruit – Crème Marmer Ongeglazuurd 75x150mm
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Picket- Roze Porselein Geglazuurd 258×313 mm
€6.99 – €93.15Price range: €6.99 through €93.15
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053328 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Roze |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Picket |
| Tegelmaat | 48x195mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 258×313 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,81 |
| Gewicht per verpakking | 12,84 |
| Kleur | Roze |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |






