Wandtegels Badkamer Grijs
Filteren
Kleur
- GrijsGrijs 127
- WitWit 12
- ZwartZwart 18
- BruinBruin 12
- BlauwBlauw 7
- GroenGroen 6
- BeigeBeige 6
- CremeCreme 4
- AntracietAntraciet 31
- ZilverZilver 11
Vorm
Merk
Vloer of wand
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Ovaal Vinger – Grijs Blauw Gespikkeld Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €115.66Price range: €6.99 through €115.66
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053649 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Blauw/ Grijs |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Ovaal |
| Tegelmaat | 23x98mm |
| Voegmaat | 2 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,90 |
| Gewicht per verpakking | 11,33 |
| Kleur | Blauw, Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Cubic – Licht grijs Porselein Geglazuurd 266×305 mm
€6.99 – €101.25Price range: €6.99 through €101.25
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Midden Grijs Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €104.00Price range: €6.99 through €104.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051195 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Midden Grijs |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Midden Grijs Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050860 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Midden Grijs |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Staal Grijs Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €35.00Price range: €6.99 through €35.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050631 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Staal Grijs |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Licht Grijs Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €32.00Price range: €6.99 through €32.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050617 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Grijs |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Taupe Porselein Geglazuurd 281×325 mm
€6.99 – €113.75Price range: €6.99 through €113.75
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Grijs Porselein Geglazuurd 300x300mm
€6.99 – €95.00Price range: €6.99 through €95.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Tour Grijs 30×30 – Hexagon Wandtegels Glas
€23.33 – €258.78Price range: €23.33 through €258.78
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Terra Grigio 30×30 – Vierkant Wandtegels Glas
€19.29 – €213.26Price range: €19.29 through €213.26
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels York Rookgrijs Glans 26,5×30,9 – Rechthoek Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€12.97 – €119.55Price range: €12.97 through €119.55
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Piano Grijs 29,6×29,9 – Rechthoek Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€16.25 – €149.89Price range: €16.25 through €149.89
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page




















