Kleur
Vorm
Merk
Showing 1–12 of 34 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Turquoise Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €119.60Price range: €6.99 through €119.60
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053526 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | turquoise |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Terre d’Azur Epoca Badkamer Tegel Vierkant – Grijs Porselein Geglazuurd 285×285 mm
Terre d’Azur Epoca Badkamer Tegel Vierkant – Marfil Porselein Geglazuurd 285×285 mm
Badkamer tegels Lagos grijs zwart mix 30×30 – Vierkant Wand en vloer Glas
€18.53 – €207.19Price range: €18.53 through €207.19
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Donker blauw Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €109.20Price range: €6.99 through €109.20
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053519 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Donker Blauw |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Grijs Mix Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050976 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Grijs Mix |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Donker Grijs Glas Parelmoer Serie 322×322 mm
€4.50 – €119.24Price range: €4.50 through €119.24
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051256 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Donker Grijs |
| Afwerking | Parelmoer |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Parelmoer Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Grijs Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050624 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Grijs |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Badkamer tegels Terra Beige 30×30 – Vierkant Wandtegels Glas
€19.29 – €213.26Price range: €19.29 through €213.26
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Lagos gletsjer 30×30 – Vierkant Wand en vloer Glas
€20.81 – €231.46Price range: €20.81 through €231.46
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Home Regenboog Wit 32,7×32,7 – Vierkant Wand en vloer Glas
€10.18 – €94.26Price range: €10.18 through €94.26
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Cotto Grigio 30×30 – Vierkant Wandtegel Glas
€20.55 – €228.43Price range: €20.55 through €228.43
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page







