Recent bekeken
-
The Mosaic Factory Natural Stone Badkamer Tegel Pebbles - Grey Marmer Natural 301x300 mm
€6.99 – €129.95Price range: €6.99 through €129.95
-
Stabigo Pebble S sliced honed mix brown & cream 30x30 cm
€14.99 – €102.30Price range: €14.99 through €102.30
Kleur
Vorm
Vloer of wand
Showing all 2 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Ovaal Vinger – Grijs Blauw Gespikkeld Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €115.66Price range: €6.99 through €115.66
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053649 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Blauw/ Grijs |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Ovaal |
| Tegelmaat | 23x98mm |
| Voegmaat | 2 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,90 |
| Gewicht per verpakking | 11,33 |
| Kleur | Blauw, Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |





