Kleur
Vorm
Vloer of wand
Showing 61–72 of 151 resultsSorted by popularity
Stabigo Parquet Y 1 x 4.8 Cream 30×30 cm
€14.99 – €106.70Price range: €14.99 through €106.70
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Parquet Y 3,2×4,8 cream tumble 30×30 cm
€14.99 – €96.80Price range: €14.99 through €96.80
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Hor Y 50 gray blue 30×15 cm
€14.99 – €93.50Price range: €14.99 through €93.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Hor Y 30 light gray 30×15 cm
€14.99 – €93.50Price range: €14.99 through €93.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Hor Y 30 gray blue 30×15 cm
€14.99 – €93.50Price range: €14.99 through €93.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Hor Y 15 onyx 30×15 cm
€14.99 – €97.90Price range: €14.99 through €97.90
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Hor Y 15 sunset brown 30×15 cm
€14.99 – €97.90Price range: €14.99 through €97.90
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Hor Y 15 light gray 30×15 cm
€14.99 – €93.50Price range: €14.99 through €93.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Hor Y 15 cream 30×15 cm
€14.99 – €93.50Price range: €14.99 through €93.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Hor Y 15 cream 30×15 cm
€14.99 – €93.50Price range: €14.99 through €93.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Badkamer Y Light Gray Marmer 30×30 cm
€14.99 – €79.20Price range: €14.99 through €79.20
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant – Porselein Super Wit Ongeglazuurd, R11 300×300 mm
€6.99 – €89.96Price range: €6.99 through €89.96
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Super Wit |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 23×23 mm |
| Voegmaat | 2,5mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,9 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |













