Kleur
Vorm
Vloer of wand
Showing 121–132 of 151 resultsSorted by popularity
Stabigo Badkamer Y cream 30×30 cm
€14.99 – €79.20Price range: €14.99 through €79.20
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Badkamer Y black gray 30×30 cm
€14.99 – €79.20Price range: €14.99 through €79.20
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Badkamer Y Gray Marmer 30×30 cm
€14.99 – €79.20Price range: €14.99 through €79.20
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stone Line Ovaal Badkamer Tegel – Suntraw – Crème Mix – Beige/ Crème/ Bruin Ongeglazuurd 300x300mm
Stone Line Ovaal Badkamer Tegel – Mix Grijs Ongeglazuurd 300x300mm
Stone Line Visgraat Badkamer Tegel Kiezel – Antraciet – Zilver Grijs Ongeglazuurd 300x300mm
Stone Line Rombo Badkamer Tegel Ruit – Mat Antraciet Grijs Ongeglazuurd 75x150mm
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Super Wit Porselein Ongeglazuurd, R11 260×300 mm
€6.99 – €89.70Price range: €6.99 through €89.70
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053571 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Super Wit |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Picket- Roze Porselein Geglazuurd 258×313 mm
€6.99 – €93.15Price range: €6.99 through €93.15
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053328 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Roze |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Picket |
| Tegelmaat | 48x195mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 258×313 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,81 |
| Gewicht per verpakking | 12,84 |
| Kleur | Roze |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Stone Line Stone Badkamer Tegel Vierkant – Beige Marmer Ongeglazuurd 100x100mm
Stone Line Stone Badkamer Tegel Vierkant – Crème Marmer Ongeglazuurd 100x100mm
Stone Line Stone Badkamer Tegel Vierkant – Grijs Marmer Ongeglazuurd 100x100mm
€2.00 – €72.50Price range: €2.00 through €72.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page













