Kleur
Vorm
Vloer of wand
Showing 13–24 of 151 resultsSorted by popularity
Stabigo Mosaic coin cristal onyx 30×30 cm
€14.99 – €106.70Price range: €14.99 through €106.70
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stone Line Pebbles Badkamer Tegel Kiezel – Crème / Rose Kiezels Ongeglazuurd 300x300mm
Stabigo HEXAGON Y Grey 30×30 cm
€14.99 – €106.70Price range: €14.99 through €106.70
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Parquet Y 1 x 4.8 Grey 30×30 cm
€14.99 – €106.70Price range: €14.99 through €106.70
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Picket- Blauw Porselein Geglazuurd 258×313 mm
€6.99 – €93.15Price range: €6.99 through €93.15
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053359 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Blauw |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Picket |
| Tegelmaat | 48x195mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 258×313 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,81 |
| Gewicht per verpakking | 12,84 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Stabigo Pebble S sliced tumb honed gray swarthy 30×30 cm
€14.99 – €102.30Price range: €14.99 through €102.30
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo HEXAGON Y Moccacino 30×30 cm
€14.99 – €106.70Price range: €14.99 through €106.70
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo HEXAGON Y Light Grey 30×30 cm
€14.99 – €106.70Price range: €14.99 through €106.70
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Mosaic Y light brown (cappucino) 30×30 cm
€14.99 – €81.40Price range: €14.99 through €81.40
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stone Line Pebbles Badkamer Tegel Kiezel – Zwart / Antracite Kiezels Ongeglazuurd 300x300mm
Stabigo Pebble S sliced tumb honed greeny swarthy 30×30 cm
€14.99 – €102.30Price range: €14.99 through €102.30
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Parquet Y 1 x 4.8 Grey 30×30 cm
€14.99 – €106.70Price range: €14.99 through €106.70
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page













