Badkamer Vloertegels Wit
Filteren
Kleur
Vorm
Merk
Vloer of wand
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Wit Mix Ongeglazuurd, R11 281×325 mm
€6.99 – €104.65Price range: €6.99 through €104.65
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053144 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit Mix |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 51×59 mm. |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 281×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,91 |
| Gewicht per verpakking | 11,61 |
| Kleur | Creme, Grijs, Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
Stone Line Pebbles Badkamer Tegel Kiezel – Wit / Zwart Kiezels Ongeglazuurd 300x300mm
Stone Line Pebbles Badkamer Tegel Kiezel – Wit Kiezels Ongeglazuurd 300x300mm
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Pinwheel – Wit en Zwart Porselein Geglazuurd 302×302 mm
€6.99 – €95.76Price range: €6.99 through €95.76
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052192 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit en Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Pinwheel |
| Tegelmaat | 23×48+23×23 |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 302×302 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,91 |
| Gewicht per verpakking | 11,51 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Octagon – Wit en Grijs Porselein Geglazuurd 295×295 mm
€6.99 – €91.35Price range: €6.99 through €91.35
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052178 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit en Grijs |
| Afwerking | Mat + glans |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Octagon |
| Tegelmaat | 56×56+23×23 |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 295×295 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,87 |
| Gewicht per verpakking | 11,95 |
| Kleur | Grijs, Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Wit Porselein Ongeglazuurd, R11 281×325 mm
€6.99 – €86.45Price range: €6.99 through €86.45
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052710 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 51×59 mm. |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 281×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,91 |
| Gewicht per verpakking | 11,61 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Wit Porselein Geglazuurd 260×300 mm
€6.99 – €77.96Price range: €6.99 through €77.96
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050532 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 10,13 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Wit Porselein Geglazuurd 281×325 mm
€6.99 – €90.95Price range: €6.99 through €90.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050501 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 51×59 mm. |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 281×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,91 |
| Gewicht per verpakking | 12,05 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |




















