Showing all 2 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Mat Wit Porselein Geglazuurd 296×300 mm
€6.99 – €105.65Price range: €6.99 through €105.65
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053540 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 22x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,94 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Mat Stracciatella Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €137.50Price range: €6.99 through €137.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page



