Showing all 8 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Wit Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €42.00Price range: €6.99 through €42.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052437 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 23×23 mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,9 |
| Gewicht per verpakking | 10,67 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Wit Mix Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050969 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit Mix |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant – Porselein Wit Ongeglazuurd, R11 309×309 mm
€6.99 – €71.96Price range: €6.99 through €71.96
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051638 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 23×23 mm |
| Voegmaat | 3,5mm |
| Sheetmaat | 309×309 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,96 |
| Gewicht per verpakking | 11,52 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Ultra Wit Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050570 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Ultra Wit |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| Doos of monster | Doos, Monster |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant – Super Wit Porselein Ongeglazuurd, R11 309×309 mm
€6.99 – €75.00Price range: €6.99 through €75.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Super Wit |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 48×48 mm. |
| Voegmaat | 3,5mm |
| Sheetmaat | 309×309 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,96 |
| Gewicht per verpakking | 11,52 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
| EAN | 8719699051409 |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Wit Porselein Geglazuurd 309×309 mm
€6.99 – €62.65Price range: €6.99 through €62.65
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050426 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 48×48 mm. |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 309×309 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,95 |
| Gewicht per verpakking | 12,46 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant – Dambord Mix Porselein Ongeglazuurd, R11 309×309 mm
€6.99 – €99.00Price range: €6.99 through €99.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Dambord Mix |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 48×48 mm. |
| Voegmaat | 3,5mm |
| Sheetmaat | 309×309 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,96 |
| Gewicht per verpakking | 11,52 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
| EAN | 8719699051393 |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant – Wit Porselein Ongeglazuurd, R11 309×309 mm
€6.99 – €72.00Price range: €6.99 through €72.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051386 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 48×48 mm. |
| Voegmaat | 3,5mm |
| Sheetmaat | 309×309 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,96 |
| Gewicht per verpakking | 11,52 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |



