Badkamer Vloertegels Wit
Filteren
Recent bekeken
-
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant - Rood Porselein Geglazuurd 300x300 mm
€3.95 – €128.65Price range: €3.95 through €128.65
Kleur
Vorm
Merk
Vloer of wand
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Wit Porselein Ongeglazuurd, R11 260×300 mm
€6.99 – €89.70Price range: €6.99 through €89.70| Eancode | 8719699051683 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant – Wit Porselein Ongeglazuurd, R11 309×309 mm
€6.99 – €72.00Price range: €6.99 through €72.00| Eancode | 8719699051386 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 48×48 mm. |
| Voegmaat | 3,5mm |
| Sheetmaat | 309×309 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,96 |
| Gewicht per verpakking | 11,52 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Wit Porselein Geglazuurd 256×296 mm
€6.99 – €55.00Price range: €6.99 through €55.00| Eancode | 8719699052611 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 95x110mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 256×296 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,76 |
| Gewicht per verpakking | 14,87 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Bianco Marmer Hexagon – Marmer Geprint op Gerecycled Glas, 276×329 mm
€7.99 – €174.99Price range: €7.99 through €174.99| Eancode | 8719699053571 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Bianco Marble wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Valencia |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 44x50x5 mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 276×329 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 1 |
| Gewicht per verpakking | 11,20 KG |
| Kleur | Wit |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Terre d’Azur Samora White Gold 20×20 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 20 x 20 cm |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Kleur | Goud, Wit |
Terre d’Azur Samora White 20×20 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 20 x 20 cm |
| Sheets per doos | 15 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Kleur | Wit |
Stabigo Parquet Y 2.4×2.4 mix cream – brown – light gray 30×30 cm
€14.99 – €96.80Price range: €14.99 through €96.80| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22KG |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Parquet Y 2.4×2.4 gray blue tumble 30×30 cm
€14.99 – €96.80Price range: €14.99 through €96.80| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22KG |
| Kleur | Antraciet |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Mosaic coin gray 30×30 cm
€14.99 – €102.30Price range: €14.99 through €102.30| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22KG |
| Kleur | Antraciet |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Mosaic coin light gray 30×30 cm
€14.99 – €102.30Price range: €14.99 through €102.30| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22KG |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Mosaic oval cristal onyx 30×30 cm
€14.99 – €106.70Price range: €14.99 through €106.70| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22KG |
| Kleur | Creme |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Mosaic oval cream 30×30 cm
€14.99 – €102.30Price range: €14.99 through €102.30| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22KG |
| Kleur | Creme |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page




















