Wandtegels Badkamer Groen
Filteren
Kleur
Vorm
Vloer of wand
Terre d’Azur Cima Lake Green Brillo 11,3×13 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 11,3 x 13 cm |
| Sheets per doos | 34 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Grijs, Groen |
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Licht Groen Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €125.55Price range: €6.99 through €125.55| Eancode | 8719699052369 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Groen |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rond |
| Tegelmaat | 19×5,5mm |
| Sheetmaat | 315×294 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Gewicht per verpakking | 9,07 |
| Kleur | Groen |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page














