Wandtegels Badkamer Groen
Filteren
Kleur
Vorm
Vloer of wand
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Groen Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €108.87Price range: €6.99 through €108.87| Eancode | 8719699051225 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Groen |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Jade Groen Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79| Eancode | 8719699050815 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Jade Groen |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Terre d’Azur Gerona Reseda Green 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Groen |
Terre d’Azur Gerona Victorian Green 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Groen |
Terre d’Azur Gerona Lake-Green 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Grijs, Groen |
Terre d’Azur Samora Green Gold 20×20 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 20 x 20 cm |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Kleur | Goud, Groen |
Terre d’Azur Samora Green 20×20 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 20 x 20 cm |
| Sheets per doos | 15 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Kleur | Groen |
Terre d’Azur Hexagonale 15×17 cm F46 Matt
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 15 x 17 cm |
| Sheets per doos | 27 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Groen |
Terre d’Azur Hexagonale 15×17 cm F43 Matt
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 15 x 17 cm |
| Sheets per doos | 27 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Groen |
Terre d’Azur Hawaiian Victorian Green 12,5×6,3cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 12,5 x 6,3 cm |
| Sheets per doos | 48 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Groen |
Terre d’Azur Hawaiian Green 12,5×6,3 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 12,5 x 6,3 cm |
| Sheets per doos | 48 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Groen |
Terre d’Azur Cima Lake Green Mate 11,3×13 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 11,3 x 13 cm |
| Sheets per doos | 34 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Grijs, Groen |














