Kleur
- GrijsGrijs 107
- WitWit 43
- ZwartZwart 43
- BruinBruin 51
- BlauwBlauw 33
- GroenGroen 37
- BeigeBeige 32
- CremeCreme 41
- AntracietAntraciet 29
- ZilverZilver 12
- RozeRoze 13
- GoudGoud 6
- GeelGeel 9
- RoodRood 7
- PaarsPaars 3
- BronsBrons 6
KoperKoper 3- OranjeOranje 3
Vorm
Merk
Vloer of wand
Showing 73–84 of 410 resultsSorted by popularity
Terre d’Azur Porto Tegel 10x10cm Grijs F157
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Ovaal Vinger – Roze Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €119.66Price range: €6.99 through €119.66
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Spijkerbroek Blauw Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €135.34Price range: €6.99 through €135.34
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Spijkerbroek Blauw |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| EAN | 8719699053274 |
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Roze Glas Recycled 278×325 mm
€4.50 – €99.00Price range: €4.50 through €99.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stone Line Sticks Badkamer Tegel Langwerpig – Antraciet Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
Stone Line Pebbles Badkamer Tegel Kiezel – Wit / Grijs Kiezels Ongeglazuurd 300x300mm
Terre d’Azur Hexagonale Mosaic Mix Metal 28×30 cm
Stabigo Pebble S sliced tumb honed cream 30×30 cm
€14.99 – €102.30Price range: €14.99 through €102.30
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stone Line Sticks Badkamer Tegel Langwerpig – Grijs Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
Stone Line Pebbles Badkamer Tegel Kiezel – Beige Kiezels Ongeglazuurd 300x300mm
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Zwart Porselein Geglazuurd 260×300 mm
€6.99 – €85.76Price range: €6.99 through €85.76
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Extra Wit Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €69.25Price range: €6.99 through €69.25
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page


















